Hakkımızda

Öncelikle amacımız, Türkiye'de üretim yapan firmalarımızın ürünlerinin, dünyanın önemli pazarlarında bulunan bağlantılarımız vasıtasıyla yurtdışına pazarlanmasını  sağlamaktır.  Doğal  olarak  bu firmalarımızın  ihtiyaç duydukları  hammadde  ve  ara mamullerin de  gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından temin edilmesi yönünde giderek artan bir faaliyet hacmimiz bulunmaktadır.

Tüm  faktörler  dikkate alındığında, dünyadaki belli merkezlere ulaşım konusunda ciddi mesafeler kat etmiş ve önemli , güvenilir ilişkiler kurmuş  olan  firmamız, tarafınızdan  gelecek  her  türlü  talebe  karşılık , kısa sürede  ve ihtiyacınıza  uygun  cevaplar  ve çözümler üretebilecek konumdadır.

 

Biz Kimiz

07.11.2005 tarihinde kurulan firmamız , tekstil varakları, tekstil makineleri ve tekstil boya baskı kimyasalları ile başladığı ticari faaliyetlerine , zaman  içinde  ticari  bir firmanın yapması gerektiği  gibi değişik sektörlerde yer alan çeşitli ürünleri de ürün gamına koymayı başarmıştır. Bu doğrultuda firmamız, İtalya, Kore, Çin, Japonya, Tayvan ve Hindistan'daki değerli üreticilerle işbirliği içerisinde olup tekstil sektöründe faaliyet gösteren değerli firmalarımıza kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. Bunun yanısıra Rusya'da açmış olduğumuz kardeş firmamız ile her türlü ürünü ihraç edebilecek kapasitede olup farklı sektörlere de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Varak ürünüyle ilgili olarak, 2005 yılı öncesi küçük miktarlarda olmak kaydıyla özellikle eşarp sektöründe yer bulan tekstil varak ürününü, firmamız 2005 yılında Türkiye'ye ilk olarak konteynır bazlı getiren ve bu ürünün tekstil metraj baskılarda moda olmasını sağlayan firmadır.